• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Najprzystojniejszy aktor :-)
#46

Normalne, że Johny Depp. W 'Piratach z Karaibów' wyglądał bosko... A zagrał też niczego sobie...

W ogóle podobają mi się mroczne typy. Tzn. ciemne włosy, najlepiej długie... I to 'coś' w oczach... Big Grin

EDIT: Zapomniałabym! Bruce Willis... Rolleyes
Want excitement don't get none I go wild
Odpowiedz
#47

he he nie bede oryginalna Big Grin jak dla mnie to of course Johnny D. Big Grin Hayden Christensen(za film "Zycie jak dom") ,Chad nazwiska nie pamietam ,ale gral w "Zakeconym piatku" jest paru jeszcze ,ale nie pamietam ich z imion Big Grin wiecej by sie pewnie znalazlo muzykow i panow z m&a Big Grin
Odpowiedz
#48

Depp nie jest mroczny, gra bardzo zróżnicowane role... zupełnie nieporównywalne, chociażby Axel z Arizona Dream czy jego wcielenie w Chocolat. to dobry aktor. pociągający bez dwóch zdań ;]~~~
Odpowiedz
#49

w Edwardzie byl troche mroczny Big Grin
Odpowiedz
#50

Arion napisał(a):Depp nie jest mroczny, gra bardzo zróżnicowane role... zupełnie nieporównywalne, chociażby Axel z Arizona Dream czy jego wcielenie w Chocolat. to dobry aktor. pociągający bez dwóch zdań ;]~~~

Jeśli chodzi o jego grę w filmach to nie ma dużo do powiedzenia. Chłop ma talent.
Jeśli biega o wspomnianą ' mroczność' to chodziło mi o jego typ urody, a nie postacie, które gra. Ale pewnie tylko ja mam takie wrażenie? Rolleyes
Want excitement don't get none I go wild
Odpowiedz
#51

nie wiem, dla mnie mroczny nie jest ;) za to - niezwykle uroczy i charyzmatyczny.
Odpowiedz
#52

Najprzystojniejszym aktorem był oczywiście Marty Feldman Laughing Laughing

http://www.cmgww.com/stars/feldman/photo.html
-Baco, będzie dzisja padać?
-Ej, kurwa bedzie, bo mnie jebie w krzyżu!
Odpowiedz
#53

Czy te oczy moga klamac...? Laughing

A moje typy:
- Depp
- Kutcher Big Grin
- Reeves
Odpowiedz
#54

kethy napisał(a):Normalne, że Johny Depp. W 'Piratach z Karaibów' wyglądał bosko... A zagrał też niczego sobie...

W ogóle podobają mi się mroczne typy. Tzn. ciemne włosy, najlepiej długie... I to 'coś' w oczach... Big Grin

EDIT: Zapomniałabym! Bruce Willis... Rolleyes

i nie zapomnij o zlotych zebach Surprised
m a s t e r s o f m e t a l, a g e n t s o f s t e e l !
Odpowiedz
#55

Podłączam się, i stwierdzam, że Depp zajmuje pierwsze miejsce. W/g mnie najlepszy był (zarówno gra jak i cała charakteryzacja, image) w "The man who cried", "From Hell","Czekolada", nie wspominając już o "Piratach...",
Wyglądał genialnie, taki mi się podoba Big Grin ...

Kedyś na drugim miejscu postawiłabym Toma Crouise'a(przede wszystkim za "Wywiad..."), teraz może Blooma ( nieźle wygl. w "PZK"), potem może Pacina, ale sprzed lat (np jak grał w "Carlto's way"),i juszcze Seana Connery'ego. No może dodałabym Jeremmy'ego Londona.....
...carpe noctem...

"Psychopatia oznacza dosłownie 'cierpienie duszy'. W dosłownym
sensie tego słowa każdy człowiek jest psychopatą, bo nie ma
człowieka, który by w swym życiu nie cierpiał."
Antoni Kępiński
Odpowiedz
#56

szkurde, a mnie się spodobał ten z ekipy filmowej, która kręciła "Lament Królów", ten grający króla

10/10!
Odpowiedz
#57

Johnny Depp bez dwoch zdan Smile
Odpowiedz
#58

uzi napisał(a):Johnny Depp bez dwoch zdan Smile

Zgadzam się!!!Oczywiście że Johnny Depp!!! 8) Big Grin
chamy są wśród nas Wink gardzę wami i się śmieje z was Big Grin
Odpowiedz
#59

oczywisice jak u prawie wszystkich Depp a szczegolnie uwielbiam go w roli George'a Jung'a w Blow..mmmm te blond wloski Big Grin potem piraci edward nozycoreki jako gilbert grape itp itd mozna by dlugo wymieniac bo jest on jednym z najlepszych aktorow(jestem ciekawa jaki bedzie jego najnowszy film) oraz Orlando Bloom w roli Legolasa! Legolas jest najlepszy !! Big Grin Big Grin
Odpowiedz
#60

velvetova napisał(a):oczywisice jak u prawie wszystkich Depp a szczegolnie uwielbiam go w roli George'a Jung'a w Blow..mmmm te blond wloski Big Grin potem piraci edward nozycoreki jako gilbert grape itp itd mozna by dlugo wymieniac bo jest on jednym z najlepszych aktorow(jestem ciekawa jaki bedzie jego najnowszy film) Big Grin
...mi najbardziej podobał się w "From the hell", "Men who cried", no i oczywiście w |Piratach...." Big Grin Laughing (ale wszędzie wygląda świetnie Wink )
...carpe noctem...

"Psychopatia oznacza dosłownie 'cierpienie duszy'. W dosłownym
sensie tego słowa każdy człowiek jest psychopatą, bo nie ma
człowieka, który by w swym życiu nie cierpiał."
Antoni Kępiński
Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: / Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Ostatni post przez Wars
01-19-2010, 12:00 AM



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości