Forum Rockmetalshop
Najprzystojniejszy aktor :-) - Wersja do druku

+- Forum Rockmetalshop (http://forum.rockmetalshop.pl)
+-- Dział: Nie samą muzą człowiek żyje, czyli kóltóra i sztóka };-) (http://forum.rockmetalshop.pl/forum-nie-sam%C4%85-muz%C4%85-cz%C5%82owiek-%C5%BCyje-czyli-k%C3%B3lt%C3%B3ra-i-szt%C3%B3ka)
+--- Dział: Film (http://forum.rockmetalshop.pl/forum-film)
+--- Wątek: Najprzystojniejszy aktor :-) (/thread-najprzystojniejszy-aktor)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Najprzystojniejszy aktor :-) - TisH - 09-08-2004

A co? Skoro Panowie moga wybierac najpiekniejsze aktorki, to my sobie powybierajmy najprzystojniejszych aktorow. W koncu tez nam sie cos od zycia nalezy Wink Oczywiscie Panowie rowniez moga przedstawiac swoje typy. Big Grin
Moi ulubiency to:
1) Sean Bean (mniam!)
2) Sean Connery (ale teraz, bo jak byl mlody to wygladal zupelnie jak malpa :? )
3) Jack Nicholson ( chociaz ostatnio nieco sie zapuscil, to jednak ciagle pamietam ten jego diaboliczny usmiech w "Locie nad kukulczym gniazdem")


- Dżemik - 09-08-2004

Hmm.. Danny DeVito? =P A serio.. Maciek Stuhr?

Napewno nikt z listy:

Pawel Delag, Brad Pitt, Orlando Bloom, Bogus Linda, Igor z Na Wspolnej (=P), Antonio Banderas, Tom Cruise, Hektor z Troji..


- zdenka88 - 09-08-2004

Tish bardzo ciekawy gust Big Grin


- TisH - 09-08-2004

O, a po czym wnosisz? Wink


- Rhonwen - 09-08-2004

Nicolas Cage i Mirosław Baka


- Vlkodlak - 09-09-2004

Ach żebym to ja pamiętała imiona i nazwiska Big Grin. Aktorzy jako aktorzy nie zawsze mi się podobają, czasem imo dużo lepiej wyglądają grając daną postać niż jako zwykły człowieczek.

A z takich co zazwyczaj wyglądają podobnie to też lubię Seana Conerry'ego - widać on jest jak wino, im starszy tym lepszy Wink
Harrisona Forda - ale teraz troszkę nieładnie podstarzał.

I fajny był Eomer z Lotra Big Grin. No i Aragorn. Ale bez tej charakteryzacji to już mi się nie podoba.


- TisH - 09-09-2004

Vlkodlak napisał(a):Aktorzy jako aktorzy nie zawsze mi się podobają, czasem imo dużo lepiej wyglądają grając daną postać niż jako zwykły człowieczek.
Cos w tym jest...

Vlkodlak napisał(a):Sean Conerry - widać on jest jak wino, im starszy tym lepszy Wink
Ojjjj taaaaaak.

Vlkodlak napisał(a):I fajny był Eomer z Lotra Big Grin. No i Aragorn. Ale bez tej charakteryzacji to już mi się nie podoba.
Aragorn byl niezly, Eomer od razu wylecialmi z pamieci wiec nie moge powiedziec, zeby wywarl na mnie wrazenie, natomiast Boromir byl wspanialy! Laughing Ach, gdzie sa TACY mezczyzni? Wink Ze tez Tolkien musial go ukatrupic w pierwszej czesci... Crying or Very Sad


- tayuki - 09-10-2004

Johnny Depp *_*
i Jean Reno...

ale ja gustuję w muzykach Laughing


- Vlkodlak - 09-10-2004

Tish: No tak, o Boromirze zapomnialam Smile


- Prisca - 09-10-2004

Johny Depp to po pierwsze :>

Sean Connery - też mi się podoba, z reguły nie lubię facetów którzy mają 70 na karku, ale on to wyjątek Big Grin



A Banderas jest przystojny, mi się podoba ;]


- TisH - 09-10-2004

Teraz bedzie OT: dlaczego w niektorych tematach nie moge edytowac ani usuwac swoich postow? Confusedhock:
Jesli ktos moze mi udzielic odpowiedzi na to tajemnicze pytanie, to bede wdzieczna.


- Vlkodlak - 09-10-2004

Zastanawiałam się nad tym samym Smile


- Rhonwen - 09-10-2004

tayuki napisał(a):Johnny Depp *_*
i Jean Reno...

ale ja gustuję w muzykach Laughing

grr jak mogłam zapomnieć o Leonie Zawodowcu Wink


- Arion - 01-14-2005

Johny Depp bezkonkurencyjnie, nie wiem, może to przez role, które odtwarzał... [już widzę tych załamujących się facetów ;)]
Jeśli o Władcę chodzi, to najbardziej do gustu przypadli mi Faramir i Aragorn. Nie jestem wrzeszczącą entuzjastką elfów, ale Blooma też tam całkiem ładnie wystylizowali :P
Plus Brandon Lee w the Crow oraz Kraven z Underworlda ;]


- Altharis - 01-20-2005

Johnny Depp Big Grin. Jaki film z nim w roli głównej podobał Wam się najbardziej?

Moje ulubione to:
Piraci z Karaibów Big Grin
Z piekła rodem
Sekretne Okno
Dziewiąte wrota
Arizona Dream

http://www.republika.pl/astronomia2/tapety/wallpaper.jpg

Skoro już mowa o LOTRze to aktor grający Faramira i Orlando Bloom.