Forum Rockmetalshop
Titanic...? - Wersja do druku

+- Forum Rockmetalshop (http://forum.rockmetalshop.pl)
+-- Dział: Nie samą muzą człowiek żyje, czyli kóltóra i sztóka };-) (http://forum.rockmetalshop.pl/forum-nie-sam%C4%85-muz%C4%85-cz%C5%82owiek-%C5%BCyje-czyli-k%C3%B3lt%C3%B3ra-i-szt%C3%B3ka)
+--- Dział: Film (http://forum.rockmetalshop.pl/forum-film)
+--- Wątek: Titanic...? (/thread-titanic)

Strony: 1 2 3 4

Titanic...? - zdenka88 - 08-03-2004

Bardzo wielu krytykuje ten film a szczególnie głównego bohatera tego film, osobiście nic do niego nie mam, a sam film jest wart obejrzenia, jest wręcz dobry. Może wy się wypoweicie na ten temat?

- SML - 08-04-2004

Zależy jeszcze o jakiego Titanic'a chodzi, bo jesli o ten sławny "przebój" nastolatek z L. DiCaprio, to film w takim razie nie dla mnie. Po prostu nie lubie takiego typu filmów, miłość rozdzielona przez katastrofe... oh jakie melodramatyczne:-D
Jeśli mówimi o filmach dokumentalnych w którym głównym bohaterem jest Titanic to chetnie je obejrze. Wiele razy ogladałem dokumenty w który obliczali, jak zatonął, gdzie, pokazywali symulacje, czy zdjecia z wraku. W takim wypadku temat Titanic'a robi sie bardzo ciekawy.

- Skippy - 08-04-2004

Zgadzam się z przedmówcą, wolę obejrzeć film dokumentalny o Titanicu, zamiast oglądać "zakochanego" DiCaprio ;D

- Dżemik - 08-05-2004

Hueh.. Oryginalny nie bede.. Podzielam zdanie SML i Skippy'ego.. Do dzis nie moge pojac jakim cudem ten film dostal az tyle Oscarow..

- SML - 08-05-2004

Moze ktos zapłacić za te oskary...heh

- zdenka88 - 08-05-2004

Troche przesadzacie, chciałbym usłyszeć pare argumentow. Maci pole do popisu...

- Dżemik - 08-05-2004

No coz.. film jest mdly do bolu.. Na dodatek nie lubie ani boskiego Leo, ani panny Winslet..

Swoja droga.. Ty tez nie podales zadnych argumentow 'za'..

- SML - 08-05-2004

Może i efekty robią wrażenie przy takiej tematyce, to mimo wszystko robienie z takiego faktu historycznego jakim było zatoniecie Titanic'a tandetniego filmu przyprawia o mdłości. Przecież fabuła tej nieszczesliwej miłości chwyta tylko serca 12latek. Fragmenty gdy przeszukiwano wrak były ciekawe, to fakt, ale póxniejsza nieszcześliwa miłośc... hmm to film nie dla mnie. Gra aktorów nie była najgorsza - widziałem lepsza. Tak ogólnie to mam zastrzeżenia głównie do fabuły... która mi osobiście nie pasowała...

- Hagall - 08-08-2004

Echhh...to straszne co można zrobić z historii pierwszego i zarazem ostatniego rejsu Titanica. :? Bujda jakich z resztš niemało w kinematografii amerykańskiej.Cóż poczšć...na czymœ trzeba robić kasę.

- Abaddon - 08-15-2004

SML napisał(a):Moze ktos zapłacić za te oskary...heh

Może Karpiuś zapłacił w natuże, wiecie so teraz robią aktoży w Hollywood 8-))
[/quote]

- Krolik - 08-15-2004

Scena zatopienia statku była dobra, fajnie oddawała dramatyzm ludzi na nim się znajdujących.

- Prisca - 08-15-2004

Za długi, nudny, widząc Di Karpia aż mnie na wymioty ciągnęło. Nienawidze tego aktora, praktycznie każdy film z nim został mi skutecznie obrzydzony np. Człowiek w żelaznej masce.

Ale zgadzam się z Królikiem, to była dla mnie jedyna scena godna pochwały. Chodzi oczywiście o zatonięcie statku.

- SML - 08-16-2004

Ja mimo wszystko wolałem patrzeć na niebiską animacje toniecia statku niz na ten wytwór amerykaskich filmowców. Bardziej przemawiaja do mnie dokumentalne filmy, przynajmniej jesli chodzi o taką tematyke, zatoniecie Titanic'a było faktem historycznym i tak powinno zostać zapisane w pamieci ludności, nie powinno sie kojarzyć z filmami w których głównym watkiem jest miłość (grana zresztą w przypadku "Titanic'a" przez nienalepszych aktorów).

- Kaktus - 08-17-2004

sml true

- Spidero - 08-19-2004

leo nie znosze, film fajny inaczej :twisted: czyli nie fajny :twisted: za efekty mogl dostac oscara, za niec wiecej...