Forum Rockmetalshop
SAW [Piła] - Wersja do druku

+- Forum Rockmetalshop (http://forum.rockmetalshop.pl)
+-- Dział: Nie samą muzą człowiek żyje, czyli kóltóra i sztóka };-) (http://forum.rockmetalshop.pl/forum-nie-sam%C4%85-muz%C4%85-cz%C5%82owiek-%C5%BCyje-czyli-k%C3%B3lt%C3%B3ra-i-szt%C3%B3ka)
+--- Dział: Film (http://forum.rockmetalshop.pl/forum-film)
+--- Wątek: SAW [Piła] (/thread-saw-pi%C5%82a)

Strony: 1 2 3 4

SAW [Piła] - The Naturat - 01-07-2005

Co sądzicie o tym filmie? Wink Taki niby-horror, niby-triller, mieszanka znakomita Smile Plus własciwie zadna znana twarz, dobra gra aktorska. Zakręcona, straszna historia o mordercy, który-nikogo-nie-zabił Tongue Ogólnie nie dużo krwi, ale za to jakiej ;D Przemyślane :o "zagadki" psychopata, odrąbana noga i rozpaćkana twarz to kolejne plusy tego filmu Smile

- Anonymous - 01-25-2005

aż szok że nikt nie odpisał w tym temacie
film jest zajebisty dlatego że w zasadzie wszystko wyjasnia się w dosłownie ostatnich 10 sekundach filmu
ciekawa fabuła
do końca nie wiadomo o "kogo chodzi"
no i te motywy z zabijaniem
podpalenie, rozcięcie się o kolczasty drucik ;]

- Szatan - 01-26-2005

Przed chwila w piekle mielismy seans.
Dobry film. Bardzo interesujaca fabula. A koles, ktory wymyslal sposoby umierania ofiar jest geniuszem! W piekle mu to wynagrodze.

Szkoda tylko, ze przezyl ten gej, Adam (o ile znalazl w rurach ten klucz). No i rodzina doktorka.

Czekamy na Saw 2

- SHOX! - 01-29-2005

Właśnie go obejrzałem, rewelacja jak dla mnie liczą się od teraz dwa thrillery Saw i Seven, świetna końcówka Smile

- Zakk Wylde - 01-31-2005

Genialny film juz dawno czegos podobnego nie ogladalem a najlepszym motywem to byly te pulapkiSmile
czekam na 2 czesc mam nadzieje ze bedzie bo zostalo jeszcze sporo osob do zabicjaSmile

- Szatan - 01-31-2005

Chuja tam genialny. Fabula moze i jest interesujaca, ale nie trzeba byc geniuszem, aby ja zrozumiec. Wstarczy IQ w okolicach 90.

A Ci juz sie chcieli dowartosciowywac.

W ten sposob film zrobi duza kariere w gronie pseudointelektualistow.

- SHOX! - 01-31-2005

Pseudointelektualisci tez potrzebuja czasem jakiejs pożywki dla siebie, film miał jedno zasadnicze przesłanie "szanuj życie", skierowane tylko do do wyżej wymienionych ? nia sądze

- wilk_fenriz - 02-18-2005

spoko Szatan- Adam nie znalazl tego klucza bo przeciez zostal on wciagniety do rur gdy wczesniej wyjal korek zeby przyciagnac odtwarzacz

- Emhyr - 02-18-2005

...no czegoś takigo nie widziałem od czasu Seven.....powalające...

...jak ogladałem końcowke to tak jakos bylem znismaczony ze jakoś tak sie dziwniekończy...ale ostatnia minuta połozyła mnie na kolana.... :lol:

- eX - 02-21-2005

Ale mnie ten film zeschizował - jak zobaczyłem końcówkę to normalnie z rozwartą gębą siedziałem i sie gapiłem na creditsy bo w życiu bym sie nie spodziewał, że tak sie skończy - film zarąbisty.

- Vlkodlak - 02-23-2005

trzeba się będzie zainteresować tym filmem :twisted:

- Calmwater - 02-27-2005

To będę wyjątkiem...
Film moim zdaniem przeciętny.Plusem jest niewątpliwie zakończenie i to,że nasz psychol działa w nieprzewidywalny sposób Smile Ale napięcie?Szczerze mówiąc nie odczuwałem żadnego :? Przy oglądaniu klątwy-to co innego.Ale w końcu co kto lubi Tongue

- nowy - 02-27-2005

mi tam sie pila podbala miodzio Big Grin
cala fabula poprostu oblęd

cos innego od masakry gdy jeden facet zabija garstke dzieciakow

polecam

- tix - 03-05-2005

pare niedociagniec jest ale wywarl na mnie ogromne wrazenie, jeden z lepszych!

- Mario1349 - 03-08-2005

świetny film, najlepszy był motyw jak laska wyjmowałą kluczyk z żołądka kumpla.